Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Тривалість періодів безперервної роботи при роботах на відкритих місцевостях при температурі зовнішнього повітря 35 ° C і вище повинна становити 15-20 хвилин . Потім працівник повинен відпочити не менше 10-12 хвилин в охолоджуваному приміщенні з температурою повітря всередині на рівні 24-25 ° C.
Для захисту від надмірного теплового випромінювання необхідно використовувати спецодяг або одяг з натуральних тканин. При цьому допустима сумарна тривалість термічного навантаження за робочу зміну для осіб, що використовують спеціальний одяг для захисту від теплового випромінювання, не повинна перевищувати 4-5 годин , а для осіб без спецодягу - 1,5-2 години .
Температура зовнішнього повітря більше 37 ° C за показниками мікроклімату відноситься до небезпечних (екстремальних). Тому слід змінити порядок робочого дня і перенести робочі години на ранковий або вечірній час, оскільки при цій температурі не рекомендується проведення робіт на відкритому повітрі.
В умовах підвищеної температури рекомендується допускати до роботи осіб не молодше 25 і не старше 40 років .
Для профілактики зневоднення організму, підтримання оптимального водозабезпечення, імунітету та зниження інтоксикації організму дотримуйтесь таких порад:
температура питної води, напоїв, чаю повинна бути + 10-15 ° C;
вживайте підсолену воду, мінеральну лужну воду, молочно-кислі напої (знежирене молоко, молочну сироватку), соки, вітамінізовані напої, киснево-білкові коктейлі, щоб відновити втрату солей і мікроелементів;
випивайте не менше 0,5 л води в годину (приблизно одна склянка кожні 20 хвилин) при температурі повітря понад 30 ° C і виконанні робіт середньої тяжкості;
їжте фрукти та овочі.
За даними Управління Держпраці в Хмельницькій області .
Нова платформа від ЛІГА: ЗАКОН: бланки та шаблони договорів, формування звітності, бухгалтерський і податковий облік, законодавство і багато іншого, що необхідно для роботи бухгалтера!